Biz Kimiz?

1980’lerde Almanya’da tohumları atılan Vitem, Türkiye’deki faaliyetlerine, 1997 yılında Hatay’ın Antakya ilçesinde 350 m2’lik bir atölyede 5 çalışanla başladı. Profesyonel mimari tasarımları, disiplinli bir geliştirme ve üretim sistemiyle harmanlayarak her geçen yıl büyüyen ve gelişen bir işletme haline geldi. Bugün 16 dönüm arazi üzerine kurulu, 7.500 m2 kapalı alan üretim tesisinde, 100’den fazla personeli ile çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Vitem, tasarladığı, geliştirdiği ve ürettiği tüm ürünleri mimar ve mühendis kadrosuyla gerçekleştirmekte, profesyonel yönetim ilkelerini organizasyonun her biriminde ve tüm süreçlerde disiplinli bir şekilde uygulamaktadır. Bilgisayar Destekli Çizim (CAD) ve Bilgisayar Destekli Üretim (CAM) sistemleri ile çalışan Vitem, üretimde CNC makineler başta olmak üzere birçok yüksek teknolojili makine ile insan hatalarını minimize eden bir iş akışı modeli uygulamaktadır.

Dünya standartlarında tasarımlarla hem görsel olarak özgün hem de fonksiyonel çözümler üreten Vitem, müşteri beklentilerine odaklanmakta ve yaşam alanlarına zevk, rahatlık ve ergonomi katmaktadır.

Misyonumuz

Ulusal standartlarda ürün ve hizmet sunarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak

Vizyonumuz

Ulusal bir marka haline gelerek, en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmek.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklı

Kaliteden Ödün Vermeyen

Yenilikçi, Girişimci, Öncü

Hatay Dekorasyon
Mutfak Dekorasyon
Kitchen
Kitchen Designs
İç Tasarım

Dürüst ve Güvenilir

İşi Sahiplenen ve Sonuca Odaklanan

Doğa ve İnsana Saygı Duyan

KALİTE STANDARTLARI

İç Dekorasyon

Vitem, tasarım aşamasından montaja kadar olan tüm süreçleri mükemmelleştirilmiş bir kalite standartizasyonu ile takip eder. Sektöründeki alışılagelmiş uygulamaların aksine profesyonel yönetim ve üretim kadrosu mimar ve mühendislerden oluşur. Bu sayede kullanılan hammaddelerden üretim sistemlerine, bilgisayar destekli çizim çalışmalarından teknik servis süreçlerine kadar tüm adımlar profesyonel yaklaşım ve iş mükemmelliği prensiplerine göre uygulanır.

Vitem, bilinen ve tercih edilen bir marka olmasını tasarım, üretim ve hizmet yaklaşımındaki müşteri memnuniyetine borçludur.