HİZMET STANDARTLARI

Evinize Uygun Mimari Proje

Yaşam alanlarınızın detaylı ölçümleriyle birlikte Vitem mimarları beğeninize en uygun tasarımları detaylı bir şekilde sizlere sunar . Her bir detayın özenle işlendiği, yüksek standartlarda oluşturulan projeler Vitem kalitesini yansıtır.

5 yıl garantili

Vitem ürünleri malzeme ve üretim hatalarına karşı 5 yıl garantilidir. Vitem, yıllar boyu sorunsuz ve ilk günkü kalitesinde kullanabileceğiniz tüm ürünlerinin arkasındandır.

Tasarım

Vitem modelleri Dünya ölçeğindeki trend ve moda detayları takip edilerek tasarlanır. Böylece global ölçekte bir estetik ve ergonomi kalitesine sahip olursunuz.

Yüksek Teknoloji

Vitem, insan hatalarını minimuma indirerek maksimum kalite elde etme hedefiyle hizmet sunar. Sektörün en yüksek teknolojili geliştirme ve üretim sistemleriyle kusursuz ürünler sunar.

Sınırsız Teknik Servis

7/24 Teknik Servis hizmeti Vitem’in kurulumundan bu yana asla vazgeçmediği temel hizmet anlayışını gösterir. Her türlü probleminizin profesyonel bir ekiple en hızlı şekilde çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

TEKNİK ÜSTÜNLÜKLER

Vitem, hem bölge hem de ulusal ölçek standartlarının ötesinde bir teknik yeteneğe sahiptir. Bilgisayar destekli çizim (CAD) programları kullanılarak geliştirilen ürünler, müşteri bazında aynı program kullanılarak modellenir ve müşterinin yaşam alanlarına uygun gerçeğe en yakın şekilde görselleştirilir.

Üretim aşamasında ise yüksek teknolojili ve insan hatalarını minimize eden bilgisayar destekli üretim sistemleri (CAM) devreye girer. Her bir detay büyük ölçüde el değmeden üretilerek müşterilere ulaştırılır.

Tüm süreçler yüksek hassasiyette kalite kontrol aşamalarından geçerek sorunsuz ve yaşam alanlarınıza uygun şekilde işletilir.

Gövde

Mutfak ve banyo dolaplarında yan ve alt-üst parçaları 18 mm kalınlığında E1 standartlarına uygun MDFlam olup ön alınları 1 mm kapak rengi PVC Bant, diğer alınlar ise nem ve ortam rutubetinden etkilenmemesi adına 0.40 mm gövde renginde PVC bantlı olacaktır. Tüm dolap arkalıkları 8 mm MDFlam paneldir.

Çekmece Sistemleri

Avrupa’nın en büyük ve dünyanın sayılı aksesuar üreticilerinin ithal ray sistemleri kullanılmaktadır çekmece rayları yumuşak ve sessiz çalışmakta, frenli kapanma özelliğindedir. Çekmece modüllerinde kullanılacak tüm çekmece kasa yanakları ve paneli suya ve çizilmeye dayanımı yüksek özel boyalı metaldir. Çekmece modüllerinde kullandığımız çekmece rayları gizli, tam çekişli ve frenli çekmece rayıdır. Çekmece rayları 30 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Menteşeler

İthal 105° sessiz ve yavaş kapanış özelliklidir. Menteşelerin yavaş kapanmasını sağlayan menteşe üzerinde fren mekanizması bulunmaktadır. İstenildiği zaman devre dışı bırakılabilmektedir.

Askı elemanları ve askı rayları

Alman malı ithal askı elemanı kullanılmaktadır. Askı elemanlarının her biri 55 kg, her modülde ise 110 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bunun yanı sıra deprem ya da sarsıntı esnasında modülün yerinden çıkmasını engelleyecek özelliktedir. Askı elemanlarının ayar bölümüne gizlemek üzere plastik örtücü kapak takılır. Bu kapaklar mekanizmanın tamamını gizleyerek gövde içerisinde estetik görüntü sağlar.

Raflar

Mutfak dolabı gövde içlerinde hareketli raflar 18 mm kalınlığında gövde renginde ön alınları 1 mm gövde rengi PVC Bantlı diğer alınlar 0.40 mm PVC bantlı MDF lam levha kullanılmaktadır. İç hareketli rafların gövde içerisine montajı kromajlı metal raf pimleri ile sağlanır. Çapı 5 mm kromajlı metalden oluşan özel raf pimleri dolap yanlarına delik açılarak yerleştirilmektedir. Kromajlı metal raf pimi dolap içerisindeki estetik görünümü de artırmaktadır. Raf pimindeki tırnaklar üzerine yük geldiği durumda tutunma kabiliyetini arttırmaktadır.

Kalkar Kapak Sistemi

Avrupa’nın en büyük ve dünyanın sayılı aksesuar üreticilerinin ithal kalkar kapak mekanizmaları kullanılmaktadır. Bu sistem kapak açılımlarının rahat ayarlanabilmesi, yavaş kapanma özelliği ve kalitesi açısından tercih edilmektedir.